Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valakinek ilyen? Ez...

Volt már valakinek ilyen? Ez fertőzés vagy valami más?

Figyelt kérdés
A menstruációs ciklusom átlag. 30 napos. Volt már 27 és 43 napos is. A hónap folyamán többször éltem nemi életet (a párom állandó), peteérésem valamikor 11 és 15.e között kellett legyen, ha a 30 napos ciklust számolom, 19.én belázasodtam (38,5°C) és krémes, barnás folyásom volt. Másnapra minden elmúlt, kivéve a folyás, az most is megvan, a színe fehéres, de ugyanúgy krémes.29.én kellett volna megjönnie, ma reggeli pisivel negatívat teszteltem. PMS tüneteim nincsenek, legalábbis nem a szokásosak. A mellbimbóm nyomásra úgy fáj, mintha lehorzsoltam volna, a méhem néha feszít, mintha meg akarna jönni és fáj a hátam, kivéve fekvő helyzetben. A méhszájam egyébként hátrafelé áll ( a végbél felé). Valakinél volt már valami hasonló? Esetleg tud valami érdemlegeset mondani?

2012. aug. 30. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!Én lázzal, hasonló tünetekkel azonnal mentem. Kismedencei tályogom volt, és már kezdődő hashártyagyulladásom. Nem akarlak riogatni, de mindig az orvos a megfelelő megoldás.
2012. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tervezem, de mg nm sikerült megbízható nőgyógyászt találni, ugyanis akihez eddig jártam nem mondott semmit, csak azt hogy terhes nem vagyok, várjam meg míg megjön, mert pár nap csúszás előfordulhat, valószínűleg a meleg víz megbolygatott valamit odabent. Ha továbbra se jön meg, pár hét múlva menjek vissza.Hátha ezek érdekes infók még.
2012. aug. 31. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!