Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a tapasztalatotok a forcapi...

Mi a tapasztalatotok a forcapil kapszulával kapcsolatban? Nekem most ajánlotta bőrgyógyász mert 2hónapja csomóba hullik a hajam. Minden orvosi vizsgálatot végig jártam és minden rendben volt!

Figyelt kérdés
Stressz, szorongás miatt hullik (amiből volt bőven) a doktornő szerint! Várhatok javulás? Elvesztettem a hajam 30%-át már kilátszik a fejbőröm elég feltűnően!

2012. aug. 30. 19:57
 1/3 anonim válasza:
[link] - látogasd meg ezt az oldalt, nekem bevált, tudom ajánlani. A kapszula nem árt, de nekem a bőrgyógyászom egy szteroidos gyógyszert írt fel - Metypred - s csak ez használt. Mellette használom a fenti termékeket és csak ez indította el a hajnövekedést. Minden vizsgálatom rendben volt. Próbáld ki, sok sikert.
2012. szept. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2012. szept. 6. 09:47
 3/3 Takács Jánosné ***** válasza:
Fontos a lelki probléma megkeresése is. Vérvétel útján megnézni a vérben a vas szintet és a teljes vas kötő kapaci -tást a sampont ki cserélni bio-ra étkezést megvizsgálni stb.
2012. szept. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!