Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Voltam bőrgyógyásznál, melanom...

Voltam bőrgyógyásznál, melanoma ellenörzésen mindent rendben találtak, folyamatosan jönnek ki rajtam apróbb anyajegyek 1-2mm-ek? Mik ezek miért jönnek ki a karomon a testemen, nyakamon. Mik ezek miért jönnek ki? A bőrgyógyász mindent rendben talált

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a bőrgyógyász rendben találta, akkor rendben van. Kik vagyunk mi itt, hogy látatlanban felülbíráljuk, és miért hiszed, hogy itt jobb válaszokat kaphatsz, mint nála?
2011. febr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen értem, csak zavar hogy olyan sok új "anyajegy" jön ki rajtam...azt mi okozhatja?
2011. febr. 23. 14:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy rendben van!

Bocsi, nem akarok senkit ijesztgetni, de nekem is ezt mondták, és mikor nagy nehezen sikerült levetetnem az anyajegyet, kiderült, hogy rosszindulatú volt.

Erre az orvos:

"nincs röntgen szemem"


Akkor miért mondta, hogy nem gyanús az anyajegyemre?

2011. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!