Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez baj? (bővebben lent)

Ez baj? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A menzeszem kb. egy hétig szokott tartani, akkor nagyon erősen megvan, és utána két hét szünet, és megint egy hét... Ez baj? Tavaly ősszel jött meg először. 14/L

2012. aug. 30. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még nem állt be a ciklusod. Ha zavar, érdemes elmenni egy gyermeknőgyógyászhoz (vagy tini nőgyógy.), ő biztosan tud segíteni. Vannak gyógynövényes tabletták/cseppek, amik szépen beállítják neked.
2012. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
oks, köszi :) nem szívesen mennék nőgyógyászhoz, mert ott ha meg kell mutatnom, azt nem tenném meg, mert hát... olyan mintha szétszexeltek volna, hogy szépen mondjam... a csiklóm egy kicsit kilóg, és ez zavar, pedig szűz vagyok..
2012. aug. 30. 22:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Még rendezetlen a ciklusod, ez nem feltétlenül baj, de ha két hetente jön meg, az nem is normális, úgyhogy keress fel egy tininőgyógyászt. A tini nőgyógyászok általában nők és ez a munkájuk, nem fognak kinevetni vagy kellemetlen helyzetbe hozni. Tudom,hogy nem könnyű először elmenni, de hidd el, szükséges lehet.
2012. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyszer úgy is el kell menned. Minden nőnek el kell. Amikor én voltam először, olyan volt a fejem mint a poroltó. Tök piros voltam zavaromban. De ha egyszer túl vagy rajta, akkor már minden oké. Amúgy meg, ők napi 100 puncit látnak, te is egy vagy a sok közül. Ez csak neked nagy szám...
2012. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
oks, Köszi.. és mindenképpen megnézi?
2012. aug. 30. 23:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy, akkor esélyes,hogy végbélen keresztül vizsgál majd.
2012. aug. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kívül mindenképpen megnézi a doki a puncidat, de a hüvelyedbe csak akkor nyúl, ha nagyon muszáj.
2012. aug. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 6-os baromságot írt. Azt el ne hidd. (Bunkó!!) Így, hogy egyéb problémád nincsen, nem hiszem hogy megnéz. Kikérdez, h mikor volt utoljára menzeszed, szedsz e valamit stb...Aztán felír valami tabit. Nyugodtan elmehetsz!
2012. aug. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges ennyi időseb gyógyszert szedned... nem állt be még. van, hogy 2-3 év is kell. és az orvos se tud ezzel mit csinálni, felírja a gyógyszert mert az beállítja. de mint mondtam, szerintem ennyi idősen tök felesleges.. :)
2012. aug. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha el is mész tinédzserambulanciára nődokihoz, nem hinném, hogy megvizsgál, csak beszélgetni fogtok. Amúgy a vizsgálattól ne félj, ő nem azt nézi, hogy hogy nézel ki... :)
2012. aug. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!