Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyszerűen nem értem mi van...

Egyszerűen nem értem mi van velem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok egy pàr hetet késett a menzeszem de két hét utan megjott.. azt mondtak ez normalias mert ilyenkor még rendszertelen... aazt vettem észre pàr napja h fàj a hasam alja kb szerintem ott ula petefészek-hugyholyag korul.. sokat is jarok pisilni szrem felfàztam.ma pedig enyhe barna folyàsom van !!! Ez mitõl? ?? Terhes nem lehetek mert nem voltam még soha fiuval..
2012. aug. 31. 08:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Valószinüleg valamilyen fertözésed van, menj el a háziorvoshoz, mondd el a bajodat. Valószinüleg vér és vizeletvizsgáltot csinál elsö menetben, esetleg továbbküld valamerre, de ne hanyagold el, mert nagyon rosszul is lehetsz ettöl.
2012. aug. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Első körben házi orvoshoz kéne menni és csináltatni egy vizelet vizsgálatot. Abból kiderül, felfáztál-e, kellhet antibiotikum.

Ha viszont minden oké, akkor nőgyógyászhoz kellene menni.


Tehát menj el az orvoshoz és mondd el neki azokat, amiket ide leírtál.


Jobbulást!

2012. aug. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm .. de annyira félek :'(

. Sosem volt meg ilyen bajom.. nagyon megvagyok illyedve

:( :'((

2012. aug. 31. 09:07
 4/16 anonim ***** válasza:
Voltál már nőgyógyásznál életedben?
2012. aug. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát, sajnos az orvoshoz mászkálás is a felnőtté válás része.

Esetleg kérd meg anyukádat, hogy menjen el veled.


Hidd el, hogy az orvos normális lesz, ez "csak" Neked furcsa, ő majd teszi a dolgát.

És ne halogasd, mert a felfázás annál könnyebben gyógyul, minél előbb kezelni kezdik...


Hajrá!

2012. aug. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne félj, biztos nincs komoly baj, de mindenképpen menj orvoshoz, mert csak ő tudja kideríteni mi okozza a panaszaid. Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem még sosem voltam nõgyógyàsznàl .. :///

Nagyon köszönöm hogy segítetek nekem :)))

2012. aug. 31. 09:32
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát nem a legkellemesebb elfoglaltságok közé sorolható a nőgyógyászhoz menés, de ezt nem lehet elkerülni, ahogy a fogorvost sem.

Javaslom, hogy keress egy női orvost, mert azért elötte nem annyira kínos a vetkőzés, terpesztés, mint egy férfi elött, és felthetőleg empatikusabb is, hiszen nőből van, aki már szintén átélt hasonlókat, nem csak könyvből tanult róla.

2012. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Rendben..

Es ha fertozesem.van akkor az mitol lehet.vagy hogyan? ? Êlményfurdobe meg augusztus elejen voltam... es mert csak most jott a.folyas pl? ?? En ezt nem ertem...

2012. aug. 31. 09:48
 10/16 anonim ***** válasza:
Fertőzést egy idegen WC-n is összeszedhetsz, nem kell hozzá élményfürdő... :o(
2012. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!