Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PMS teakeverék használ?...

PMS teakeverék használ? Nektek milyen tüneteitek vannak, és mennyivel a menzesz előtt?

Figyelt kérdés

#menzesz #PMS teakeverék
2012. aug. 31. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Magáról a teáról nem tudok nyilatkozni, de ha hatásos és lehet fogamzásgátló mellett használni, akkor én is kipróbálom majd az biztos.

Úgy "félidőben" ízületi fájdalmaim vannak, de annyira, hogy feküdni sem tudok nyugodtan. Fájnak a bokáim, térdeim, olykor a csuklóim is.

Pár nappal azelőtt hogy megjönne, iszonyat érzékeny leszek, elbőgöm magamat kb mindenen. Közvetlenül mielőtt megjön, fáj a fejem, de ez 1-2 aspirinnel leküzdhető szerencsére és az első napon görcsölök. Nagyjából ennyi.

A fogamzásgátlót anno az elviselhetetlen görcseimre kezdtem szedni, azon segített is, nem kell már durvábbnál durvább fájdalomcsillapítókat szednem.

2012. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ! akkor biztos érdemes kipróbálnod.
2012. aug. 31. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Utána olvastam, sajnos a legtöbb ilyen készítményt nem javasolják fogamzásgátló mellé, pont ahogy gondoltam. Azért orvosnál majd még rákérdezek, sok jót írnak róla!
2012. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!