Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj az alhasam, hol a jobb...

Fáj az alhasam, hol a jobb oldalon, hol a bal oldalon, néha középen is, és kisugárzik a derekamba. Van hogy görcsölök is, és úgy érzem mintha "egy nagy súly lefelé húzná "a méhemet. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
A menzim egynapos volt,és ez azóta van.
2009. júl. 27. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Terhesség?

Én hasonló tünetekkel megyek ma orvoshoz, de a teszt -:(

2009. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Terhesség kizárva,nem tudom mi lehet ez.
2009. júl. 27. 15:57
 3/6 anonim válasza:
Ha kizárt a terhesség,lehet petefészek,vagy méh gyulladás,a kettő együtt meg nagyon "finom",de mindenképpen irány egy nőgyógyász,habár egy vesekő is tud ilyet produkálni,hamár a hólyag közelében jár(személyes tapasztalat),úgyhogy több minden lehet!
2009. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

hát én hasonlókkal mentem ma nődokihoz.. azt mondta semmiféle nőgyógyászati problémám nincs.. terhesség is kizárva hálisten.. mondjuk nekem spec ha megnyomják a jobboldalon akkor szúr.. szóval én elnézek a dokibácsihoz vakbélgyanuval..

egyébként ez felfázástól is simán lehet..

2009. júl. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

utolsó vagyok.. :) azt elfelejtettem h nekem viszont rendesen megvolt.. szóval mindenképp nézz el nődokihoz max kinevet mint engem.. :(:D

L17

2009. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma voltam nődokinál.Semmi különöset nem talált.Csinált hüvelyi UH-,de ott sem talált semmit.Levette a rákszűrést is majd meglátjuk mi lesz az eredmény.Azt mondta nem ad gyógyszert nehogy kikészítse a gyomromat.Egy hónap múlva megyek vissza az eredményért.Remélem nem lesz semmi gáz.Köszi a hozzászólásokat!
2009. júl. 28. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!