Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Köldök alatti vastag fekete...

Köldök alatti vastag fekete szőrök, ez normális?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, fölötte is van, de azok vékonyabb szálak, a köldök alatt viszont rendesen olyan csík lenne mint a pasiknál van, ha nem szedném ki. Mellbimbó körül is vannak ilyen erős fekete szálak, azokat is kitépem mindig. Ez normális, vagy valami bajom van? Hova menjek ezzel?
2012. aug. 31. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet alkati dolog is, de hormonprobléma is.

Endokrinológushoz menj vele.

2012. aug. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Endokrinológushoz háziorvos adhat csak beutalót? Nem szívesen mennék hozzá, mert pletykás. És ott milyen vizsgálatok vannak?
2012. aug. 31. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Háziorvos, vagy nőgyógyász, talán még bőrgyógyász is.

Az orvos meg nem lehet pletykás, mert köti az orvosi titoktartás.

Endokrinológián meg vérvétel van.

2012. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

"Köldök alatti vastag fekete szőrök, ez normális?"


Yetiknél normális.

2012. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az is lehet hogy yeti vagyok, majd a vizsgálat után kiderül. :P

A háziorvos meg falusiparasztember és kikotyogja mindenki baját, itt nincs orvosi titoktartás. Ez falu, itt nincsenek titkok. :/

2012. aug. 31. 20:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Falusi orvosokat is köt a titoktartás! Legalábbis így kellene lenni!
2012. szept. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én voltam orvosnál ezzel a problémámmal+ meg baj volt a menstruációmmal is, akkor még gyermeknőgyógyászhoz mentem, ultrahangoztak és vért vettek. Megvizsgálták a hormonháztartást és adtak rá gyógyszert, amit pontosan akkor kellett szednem, ahogy előírták. Csak sajnos nekem elszúrták az adagolást, mert fél évig utána gyógyszer szedése nélkül is 2 hétig folyamatosan megvolt, erősen, és ugyanúgy szőrösödtem, ahogy eddig. Úgyhogy én maradtam a gyantánál...

Nemrég olvastam, hogy a fodormenta tea hatásos a szőrök ellen, mivel segíti a női hormonkészletet és csökkenti/heti a szőrösödést. Én ajánlom, hogy ha orvosi kezelés után nem észlelsz változást, próbáld ki a fodormentát. Én most kezdem, remélem hatásos lesz :) Csak jó tapasztalatokat olvastam és hallottam róla.

2012. szept. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!