Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy fekete a...

Normális, hogy fekete a folyásom, vagy forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

3 éve menstruálok már,beállt a 18 napos ciklusra,szóval biztos,hogy nem ilyesmi...

kb egy hete múlt el a meszeszem,és tegnap egy fekete foltot vettem észre a bugyimon,és amikor pisilés után töröltem meg a puncim a wc-papírral az is fekete lett,aztán benyúltam a nagy ajkaim közé és az állaga is teéjesen mint a folyás,csak éppen a színe nem olyan...nem sötétbarna,hanem tényleg fekete,mint a szurok,különösebb szaga nincs.Medmondom őszintén,kicsit megijedtem,hogy vajon ez mi lehet,de már nem először vettem ezt észre,emlékeim szerint 2 hónappal ezelőtt is volt ilyen,de akkor nem foglalkoztam vele. Mit tehetnék?Forduljak orvoshoz?

Csak normális válaszokat kérek,köszönöm!

15/L


2010. júl. 9. 23:28
 1/8 A kérdező kommentje:
elnézést,elirtam. az első mondatban 28-at akartam írni.
2010. júl. 9. 23:29
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Alvadt vér. Ha több folyásban kevesebb vér keveredik, akkor szokott rózsaszínes, barnás lenni. Ha kevés folyással sok alvadt vér távozik, az egészen sötét, "fekete". Nyugodtan menj el nőgyógyászhoz, hiszen már nem először történik ez veled. Megvizsgálnak, valószínűleg kapsz egy gyógyszert, amit néhány npig szedned kell.
2010. júl. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én azt mondom, h doki. nem normális.
2010. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg alvadt vér, és tényleg nem normális, menj el nődokihoz!
2010. júl. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni,hogy masztizás közben vettem észre egyszer,(néha benyálazom az ujjam),és akkor nem volt vér íze,és nem igazán hasonlít az alvadt vérre,de azért köszönöm a válaszokat,Várok még többet!
2010. júl. 10. 00:02
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem mindenki más is azt fogja mondani, hogy fordulj orvoshoz, de én még azt tenném hozzá, hogy beszélj anyukáddal.
2010. júl. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább menj orvoshoz, nehogy komoly baj legyen!
2010. júl. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 10. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!