Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordulhet ez fogamzásgátlónál?

Előfordulhet ez fogamzásgátlónál?

Figyelt kérdés
2 napi adagot elfelejtettem bevenni,amit ma reggel pótoltam.Előfordulhat h ez miatt elkezdtem vérezni ma?!Ez elmúlik holnapra ha továbbra is folyamatosan szedem?!
2012. szept. 1. 10:04
 1/3 anonim válasza:
Ma reggel vetted be a két tablettát? Akkor a vérzés azért van, mert az előírtnál több gyógyszert vettél be, azaz ez az egyik mellékhatása. Előfordulhat emellett hányinger, hányás, de semmi komoly. De mivel a gyógyszer papírján az van, hogy azonnal forduljon orvoshoz, ha az előírtnál többet vett be, úgy gondolom, hogy nem árt, ha elmész a dokihoz.
2012. szept. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát nem mindegy, hogy a szedés közepén, elején, vagy végén felejtetted el...Először is, egy nap ne vegyél be kettőt. Másodszor, a gyógyszer dobozában kell arról információ, hogy mi van, ha egyet elfelejtettél beszedni és hány órán belül még tudod pótolni. Ezért kezdőtött el a menstruációd, mert a szervezeted úgy reagált, hogy már letelt az a mennyiségű nap, amennyi szokott. Nem garantált, hogy elmúlik, valószínű, hogy ez most egy kicsit elhúzódik, esetleg hosszú pecsételés...Ha még van gyógyszered és közben felejtetted el, akkor lehet, hogy elmúlik... de egy kicsit megbolygatod a szervezeted, úgyhogy ne lepődj meg, ha amikor lejár a gyógyszerszedési idő, akkor vagy elhúzódik, vagy nem jön meg sokáig, vagy nem lesz olyan erős.
2012. szept. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, amiatt vérzel. Lecsökkent a hormonszint (ahogy a szünetben szokott) és erre a szervezeted vérzéssel reagál.

Jó eséllyel levél végéig pecsételni fogsz.

2012. szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!