Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő után jelenkezhetnek...

Mennyi idő után jelenkezhetnek a mellékhatások fogamzásgátlónál?

Figyelt kérdés

Akinél jelentkezett egyátalán mellékhatás, az mióta szedte a fogamzásgátlót, mikor észrevette a tüneteket?

(Légyszi írjátok meg azt is, hogy milyen idősek vagytok és a fogamzásgátló nevét amit szedtek illetve, hogy mióta szeditek.)


2009. szept. 6. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én 5 évig szedtem a Lindynette20-at, semmi rossz mellékhatása nem volt, a jó mellékhatása, hogy kevesebb ideig tartott a mensi, ez 2 hónap után már érezhető volt.

Elötte Diane 35-öt szedtem 2 évig, elvileg a pattanásokra, de nem attól tüntek el, de mellékhatása nem volt annak a gyógyszernek sem. A súlyom nem ingadozott, és a melltartóméretemet sem változtatta meg egyik sem.


29/nő

2009. szept. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 17 évesen kezdtem szedni a Mercilont, pár hónap múlva csökkent a libidóm, fáradékonyabb voltam, fájt gyakran a fejem...


De mindenkinél máskor jelentkeznek (ha jelentkeznek), nem lehet következtetéseket levonni ezekből. Két ismerősömnek is évek után lett trombózisuk, az egyikük először Lindynette20-at szedett majd Belarát, a másik pedig Mercilont. Az egyik lány 17 éves volt, a másik 22.

2009. szept. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fejfájást én is tapasztaltam. Kb 1. hónaptól.
2009. szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

11:31

csak hozzáfűzés: már nem szedek tablettát

2009. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

5 honapja szedtem Karissat amikor eszrevettem hogy csomo lett a mellembe. a 6.honapban abbahagytam a gyogyszert (azelott sajnos nem tudtak pontos diagnozist adni mert kozbejottek a teli unnepek es minden orvos szabadsagon volt, igy csak januarra kaptam idopontot) es megmutottek, fibroadenoma volt, tehat joindulatu. (halistennek)

valoszinuleg mar par honap utan kezdett formalodni a csomo, mert eleg nagy volt mire kezzel ki tudtam tapintani. (1-2cm)


mas mellekhatas nem volt (fejfajas, libidocsokkenes, pattanas, tulsuly, stb, szoval a "hagyomanyos" tunetek) jol ereztem magam.

2009. szept. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Másfél éve szedek Gracial és az utóbbi 8-10 hónapban depis lettem.Orvos szerinte a bogyi miatt,ha nem tetszik hagyjam abba és kísérletezünk.Köszönöm abból meg nem kértem,mivel előtte Belarázam és hát 2 hónapig egyfolytában pecsételtem.Nem híztam,nem fáj a fejem,bár húzza a görcs a lábam,de a doki adott gyógyszert és elmúlt,mostanában viszont jön vissza.Most vagy ez vagy baba.Szóval inkább depizem.

21 l

2009. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én egy éve kezdtem el szedni a triodenát és az első hónapban nagyon durva hangulatingadozásaim voltak, kb. mindenen sírtam :D

a mellem nőtt 1 méretet, és híztam kb2-3 kilót.eéőzőleg 5-öt mert nagyon megnőtt az étvágyam, de ebből 2-3 lement hamar.

20/l

2009. szept. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!