Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy a baj vagy normális?

Nagy a baj vagy normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves vagyok,és szeretnék segítséget kérni. a sztori a következő:

10 éves koromban jött meg először: onnantól kezdve egyszer volt 1x meg kimaradt hónapokig. most 16 éves koromra írtak fel nekem fogamzás gátlót femodent. beszedtem a 2 levéllel,30-án hagytam abba az utolsó szemet,és 31-én kellett volna megjönnie,de 20-tól megvan. voltam tegnap orvosomnál írt fel újabbat,a neve: Qlaira. csütörtökön kell elkezdenem szedni. Viszont amikor abba hagytam a femodent 30-án,elmúlt a mensim,és átváltott ilyen barnás dologra ( olyan barna mint a széklet jobb fogalom nincs rá) és most megint megvan... Normális ez? vagy esetleg hogy sokáig nem volt meg így most tisztulok? mikorra múlik el a menszeszem? már kicsit unom hogy mindig szaladgáljak hogy mosakodjak,tampont betétet cseréljek.. mikorra fog valószínűleg beállni? az orvos csak annyit mondott hogy lehet h enm jó a fog gátló.. ezért kaptam másikat. Befog ez állni valaha? Elne felejtsem. Cukorbeteg is vagyok. ez is közre játszhat hogy ilyen ez a mensi?

Köszönöm a válaszokat. Kicsit megvagyok ijedve hogy már ilyen sokáig megvan. Viszont az igaz ha esetleg bort iszok akkor hamarabb elmúlik a menszesz mert kitisztulok hamarabb? Köszönöm sziasztok.


2012. szept. 1. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem fogamzásgátlóval kellene elfedni a problémát (az ugyanis nem oldja meg, csak elfedi), hanem normálisan kivizsgálni és az okot kezelni.

Fordulj endokrinológushoz.

2012. szept. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mi az a endokrinológus?
2012. szept. 1. 16:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan orvos, aki hormonproblémákkal foglalkozik.
2012. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!