Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek mennyi idő alatt...

Nektek mennyi idő alatt sikerült hüvelygyulladásból kigyógyulni? Már kétszer mentem dokihoz, mindig mást kaptam rá, most jobb, de így sem gyógyultam meg. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
kiegészítésként mondta,h öblögessem még kamillával,de sehogy nem akar elmúlni,már 1 hónapja ez van:S
2012. szept. 2. 13:16
 1/1 anonim válasza:

Hüvelygyulladás az ugye gombás fertőzést jelent? Általában antifungicid kenőcsöt szoktak adni rá. Szerintem próbáld ki az alábbit (az illatok versenyén nem lenne első helyezett, de nagyon erős a gombaölő hatása), és helyreállítja a hüvelyflórát, amit esetleg a mesterséges gombaölők szétromboltak (hátha emiatt nem tudsz meggyógyulni).

Szóval a recept:

Keverj néhány teáskanálnyi friss fokhagymalevet néhány evőkanálnyi joghurtba, majd ebbe áztasd be a hüvelytampont és ezt helyezd fel a hüvelybe.

Fokhagymát helyettesítheted teafaolajjal is (drogériában lehet kapni), de csak 2-3 csepp kell belőle egy evőkanál joghurthoz (és aztán megint tampon és felhelyezni).

Remélem tudtam segíteni. Majd írd meg, hogy hogyan boldogultál.

2012. szept. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!