Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit használjak betét helyett?

Mit használjak betét helyett?

Figyelt kérdés
tudom.tudom. vegyek. de sajnos hónap vége van, amit vettem egy csomaggal az sajnos nem volt elég és kifogytam..tudom hogy anyunak még egy kenyérre sincs pénze, és most sehogysem tudok venni, kölcsönkérni pedig nem szeretnék..2nap van vissza, szerencsére itthon leszek, mit tudnék használni?
2012. szept. 2. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Steril vattát, vagy olyan ruha pelenkát amit nem sajnálsz befogni,azt ki is lehet hypozni utána.
2012. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg összetekert puhább wc papírt.
2012. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sőt, ha hamar kimosod, még hipózni sem kell, mert kijön. Nézd, sokan vannak, akiknek ez nem gond, kérhetsz ajándékba is olyanoktól 1-et-1-et, akinek van bőséggel. Egyébként ebben az anyagi helyzetben érdemes lenne körülnézni a Szociális Irodán, hogy milyen támogatásokra vagytok jogosultak. Járhat pl. közgyógyigazolvány is, amire lehet venni ilyen higiénés dolgokat is. De pénzt is adnak, illetve a rezsit elég komolyan támogatják - nálunk egy főre eső 80-90E Ft alatt már.
2012. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anyukádtól nem tudsz kérni?
2012. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De tudsz mást használni. Nem volt mindég betét meg tampon. Én 1980-ban kezdtem el menstruálni, mindég nagyon erős volt a vérzésem.Licibe meg egyetemre jártam anélkül hogy tudtam volna hogy mi az hogy betét vagy tampon.Gondolom régi pelusod nincs othon mert az a legjobb, de ha van régi törölköző az is jo, ha felvágod és összetűröd. Ha nem akarsz átázni tegyél egy nejlon zacsit is a bugyidba, persze ez olyan mint egy pelus de az én korosztályomnak nem ciki.
2012. szept. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!