Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan szülés utáni betét...

Van olyan szülés utáni betét ami jó és olcsó? Gondolom van olyan betét ami nem pont szülés utáni, de arra is használják.

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy a Tenna szárnyatlan...na olyat nem vennék....nektek mi jött be?Nagyon durva amúgy a vérzés szülés után??
2010. aug. 4. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem tennát, de szintén vizelettartási problémákhoz kialakított betétet használtam. Szükséges is volt, mert a sima betétet félóránként cserélhettem volna.
2010. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem bejött a szárnyatlan tena:)

De félretéve a viccet, a lidl-ben lehet kapni inkontinencia betétet, az olcsó, és a célnak tökéletesen megfelel.

2010. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Szia a Tenna a legjobb szárnyasba nem találsz olyat ami kibirná mert órákig nem engedtek felkelni mert nagyon gyenge az ember és szédülés is előfordul amugy a nővér adott mindenkinek kettőt és másnap már nincs több mint egy sima havi vérzésnél
2010. aug. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az első pár napban a Tena szerintem verhetetlen. (a kisebb mini vagy midi méret kb. akkora mint egy éjszakai betét, csak egy kicsit vastagabb.) A Tenát ne valami ormótlan pelenkaszerű dolognak képzeld el, 1-2 csomagnál nem is szükséges belőle többet venni. Később már az éjszakai vagy normál betétek is elegendők.
2010. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is a Lidl-ben vettem, szerintem ezek mind szárnyatlanok, de legalább nem dörzsöl még a széle is. Vegyél hozzá eldobható bugyit, így nem kell mosni.
2010. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
tesco-ban vettem bellady inkontinencia betétet. meg nem tudnám mondani, hogy szárnyas volt-e vagy sem, de bevált! 2 csomag fogyott el, nem volt nagyon drága. de van már tesco sajátmárkás szülés utáni betét is!
2010. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen...csak valahogy annyira bizalmatlan vagyok a szárnyatlanok felé...de hát úgy látszik nincs túl sok választás....jaj remélem nem fogok nagyon vérezni...
2010. aug. 4. 20:22
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezeken mindig meglepődök, hogy ki mennyire vérzett.

Én sima alway nightot használtam, és nem kellett olyan hű de sokat cserélni. Persze gyakrabban mint normál esetben, de korántsem félóránként. Inkább a szagok miatt volt jó sűrűbben cserélni, meg a nyári melegban nem kellemes dunsztulódni.

Egyáltalán nem vészes a vérzés, még az első nap sem. Nálam legalábbis elsőre nem volt az.

2010. aug. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi, remélem nekem is így lesz:)
2010. aug. 4. 21:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem baj, hogy nincs szárnya, hiszen akkora az a betét, hogy esélye sincs elcsúszni.

Szárnyasokból csak az éjszakai betétek vannak, az meg valószínű nem lesz elég az első pár napban.

Hidd el, olyan hatalmas a szárnytalan tena, hogy egyáltalán nem fognak hiányozni neked a szárnyak.

2010. aug. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!