Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valakinek benn...

Volt már valakinek benn katéter úgy, hogy közben húgycső gyulladása volt?

Figyelt kérdés
Holnap műtenek (a húgycsövem mellett van egy sipolyjárat), és katéter fognak felhelyezni másnapig. Én viszont ettől nagyon félek, mert hónapok óta krónikus húgycsőgyulladásom van (ennek a járatnak köszönhetően), és a hólyagtükrözésnél is poklot jártam, annyira fájt. Mennyire fogja bántani a gyulladást? Egy napig nagyon fog fájni? És mi van utána? A tükrözés után napokig vért pisiltem, és szenvedtem :(

2012. szept. 3. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg érzéstelenítenek, már csak a műtét miatt is.


nekem is kell mennem katéterezéste, borzalmas???? nem érzéstekenítenek?

2012. szept. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A feltevést szerencsére nem éreztem az altatás miatt, az azt követő órák viszont borzasztóak voltak :( Kaptam mindenféle fájdalomcsillapítást, de nem segített. Akkor múlt el, mikor végre kisírtam, hogy kivegyék. Minden orvos azzal ijesztegetett, hogy majd nem fogok tudni vizelni, és újra fel kell tenni, meg nagyon fog fájni, ehhez képest semmi ilyen nem volt. Szóval nekem rossz élmény volt... Viszont valószínűleg azért volt, mert nagyon be van gyulladva a húgycsövem, általában nem szokott a nőknek ennyire fájni...
2012. szept. 5. 10:14
 3/3 anonim ***** válasza:
ügyetlen betevő nővérek miatt eléggé gáz, hogy bent van, kínlódás a pisilés. óbégatva sikerül csak a pisilés hónapokon óta bent van.
2014. nov. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!