Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fiúk és Férfiak! Ti mit...

Fiúk és Férfiak! Ti mit gondoltok arrol ha egy nőnek narancsbőrös mondjuk a combja, feneke? Zavar ez titeket? Vagy inkább visszataszitónak tartjátok?

Figyelt kérdés

2012. szept. 4. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Engem egyáltalán nem zavar, hiszen ez semmit nem vesz el egy lány szépségéből! :) Ti, lányok csináltok Magatoknak problémát olyan semmiségekből, mint a narancsbőr, a stria. Nekem egyébként még az is nagyon tetszik egy lányon, ha van egy kis úszógumija a derekán és a pociján! :)
2012. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaz én nő vagyok, de tapasztalatom szerint a férfiakat egyáltalán nem zavarják az ilyen apróbb bőrhibák. Nekem is van narancsbőröm és striám is, de eddig még egy fiú sem szólt emiatt vagy undorodott el tőlem:)
2012. szept. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez általában csak a lányokat zavarja, illetve csak a lányok veszik észre. Ha zavarja az önbizalmadat, járj el futni, szaunázni, vagy tedd azt, amit én: minden este bőrápoló olajjal és tripleffect narancsbőr elleni zselével masszírozd át erősen a területet. És ennyire ne stresszelj rá. :)
2012. szept. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!