Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász egy általános...

A nőgyógyász egy általános vizsgálaton észreveszi ha 2-3 hetes terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam nőgyógyásznál (múlt héten), és rá egy napra kellett volna megjönnie, de még mindig nem jött meg. Vett kenetet, és hüvelyi ultrahanggal is megvizsgált. Észrevette volna, ha terhes vagyok? Ne nevessetek ki, de most voltam először nőgyógyásznál, és fogalmam sincs.
2009. júl. 28. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Két-három hetes terhességet nem lehet kimutatni semmilyen módszerrel, miután a terhességet az utolsó menstruáció első napjától számítják. Tehát ha szabályos a ciklusod, és múlt héten kellett volna megjönnie, akkor most már öt hetes terhes lennél. Az öt hetes terhességet már ki lehet mutatni hormonálisan és ultrahanggal is.

Tehát igen, észrevette volna, és valószínűleg szólt is volna.

2009. júl. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha hüvelyi Uh-val is vizsgált és tapintott is akkor igen észrevehette. 2-3 hetes terhesség már UH-n simán látszik, kis petezsák ott figyel. De ha nem vagy megnyugodva, menj el és mondd el neki, hogy szeretnél megbizonyosodni róla.

Radiológián dolgozom, Szonográfusként ( Ultrahang ) :)))

2009. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Észrevette volna.
2009. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, most már kicsit nyugodtabb vagyok:)
2009. aug. 2. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!