Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most nemi herpesz lenne?

Ez most nemi herpesz lenne?

Figyelt kérdés

Petefészek és vesemedence gyulladásom van. Nagyon legyengült a szervezetem, orvosom által felírt gyógyszereket szedem és napok óta fel sem kelek az ágyból.

Azonban észrevettem, hogy a nyelvemen megjelent egy nagy fehér pötty..nagyon irritál, fáj és már ki is fakadt. (Nem tudom mi lehet) És, hogy a nemi szervemen is van 2 fekélyszerű valami, ami már ki is fakadt, fáj, csíp, kellemetlen és gennyedzik. Ez herpesz lehet? Még soha nem volt, de neten utánaolvastam és a képek alapján azt gyanítom, hogy az.

Petefészek gyulladásomra hüvelykúpot kaptam. Szerintetek ez nem elég a herpeszre? Most menjek el nőgyógyászhoz és kérjek herpeszre is valamit? Ha eddig "csak" 2 jött ki, ugye nem fog több előjönni???

Segítsetek!


2012. szept. 5. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan menj vissza a dokihoz!!! Főleg, hogy többféle gyulladásod is van. Majd ő megmondja, hogy herpesz e vagy nem. Ha herpesz, akkor több is ki fog jönni sajnos :(
2012. szept. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!