Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? FÉlnem kéne?

Mi lehet ez? FÉlnem kéne?

Figyelt kérdés
Már kb. 1-éve folyamatos folyásom van a fehértől kezdve a sárgán -át az átlátszóig minden !!elég kellemenótlen a szaga és nagyon zavar mostanában már egyre több mi lehet ez aggódnom kéne ?? am. a havim még nincsen meg

2012. szept. 5. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell menned.
2012. szept. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Neuhauser László ***** válasza:

Azonnal menj el vele orvoshoz

Lehet, hogy nem súlyos, de jobb az ilyet szakértőre bízni

2012. szept. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mint mondtam 1-éve kb. és semmi tüne
2012. szept. 5. 14:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha viszket, zöldes-sárga, és büdös, akkor valószínűleg valami fertőzést gyüjtöttél be.


mennyi idős vagy? nem lehetsz túl idős, ha még nincs menszeszed, így a gyereknőgyógyászatra kellene menned.

Szólj anyudnak, vagy egy rokonnak idősebb barátnőnek, keressetek egy női dokit, aki elött elviselhetőbb a vetkőzés, terpesztés.

2012. szept. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem viszket és nem is zöldes-sárga csak kellemetlen a szaga ?? am. 12-vagyok
2012. szept. 5. 14:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Irritálhat az a tusfürdő is, amivel mosakodsz. Először csak erre gyanakodnék. Meg arra figyelj oda, hogy a suliban ne érj hozzá a wc-ülőkéhez, ki tudja, hogy takarítják. Anyukáddal beszéld meg a dolgot, ő meg tudja ítélni, hogy orvoshoz kell-e fordulnod.
2012. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi bajod, ez természetes.
2012. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2012. szept. 5. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!