Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Foggal álmodtam, és most...

Foggal álmodtam, és most szétparázom az agyam. Mikor legutóbb ezzel álmodtam, pár napra rá meghalt a nagyanyám. Akkor most nagyon kéne félnem, ugye?

Figyelt kérdés
Akkor húzták a fogam, és vérzett is nagyon. Most nem húzták, csak fúrni akarták, de végül eltűnt a doktornő és nem fúrta ki.
2010. ápr. 23. 14:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én már többször is álmodtam,hogy kiesett a fogam,kihúzták,stb és egyszer sem történt haláleset.Ne aprázz,ezek nem törvények,csak ELŐFORDULHAT hogy ezt jelenti az álmod.
2010. ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Az én nagymamám aznap halt meg, amikor a vajaskenyeret ettem. Azóta sem félek a vajaskenyértől.
2010. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
szerintem ne aggódj.én úgy tudom,hogy csak a vérző fog jelent rosszat.bár amúgy nem hiszek az ilyesmiben,csak ezt hallottam.
2010. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ne félj, a múltkori is csak a véletlen műve volt.
2010. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Amikor még először álmodtam foggal én is nagyon féltem...Aztán még egy csomószor előfordult és nem történt tragédia.Én már nem hiszek az ilyenekben.Egy gonddal kevesebb...

Szóval nyugalom!

2010. ápr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát ha csomószor előfordult volna velem, hogy foggal álmodok, de nem történik semmi, én sem félnék. De mivel életemben először akkor álmodtam foggal, és meg is történt a halál eset, most pedig életemben másodjára álmodok foggal....
2010. ápr. 23. 14:21
 7/22 anonim ***** válasza:
Ne felj nem lesz semmi baj:)
2010. ápr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Majd megírom lett-e valami, ha érdekelt titeket:) Egy pár nap múlva. Max 1 hét.
2010. ápr. 23. 14:42
 9/22 anonim ***** válasza:

Erdekel! De ne felj ugysem lesz semmi:)

Elozo voltam.

2010. ápr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Még élünk:) Csak el ne kiabáljam...
2010. ápr. 29. 11:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!