Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már bele őrülök. Mit tegyek?

Már bele őrülök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy minen hónapban egysze vagy kétszer, annyira fáj, görcsöl a hasam, és ezekhez még a hányinger is hozzátársul, hogy már nembírom orvosság nélkül. Sőt még néha az orvosság sem hat. A menzeszről írok. Ja és mindig ez van, hogy rohadtul nem vagyok jól. Mit tehetnék, hogy kevésbé legyek rosszul? Most is itt szenvedek. Ja, és marha rendszertelen. Tudom, hogy az én koromban még normális na de ennyire, hogy egyszer 23 napos amásodszor pidig 32 napos a ciklusom. 13 leszek októberben.

2012. szept. 5. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire megvisel a menstruáció, szerintem legalább telefonon lenne érdemes orvossal beszélni.
2012. szept. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az orvos mit tudna csinálni?
2012. szept. 5. 17:37
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Ha kizárta szervi bajt, esetleg olyan fogamzásgátlót ír fel, ami egyrészt beszabályozza a menseset, tehát időre jön, elmúlik stb. vagy feltétlenül vezess naptárt, jelöld mikor jött meg, és jelöld mikor múlt el. Ez nemcsak neked használ, de az orvosnak is támpont.
2012. szept. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat azert nehogy fogamzasgatlot irasson egy 12 eves kislany... Foleg nem, mert az nem fogja beallitani a mensturaciot, hanem megszunteti. Ami lesz helyette az a megvonasos verzes, ami menstruacionak tunik. Ezt mar nagyon sokan leirtak ezen az oldalon.

Ha tenyleg nem hatnak a fajdalomcsillapitok se, akkor erdemes elmenni az orvoshoz, hogy megnezze nincs-e valami problema. Az meg hogy rendszertelen ennyire tenyleg normalis, nyugodj meg. Nekem anno meg joval rendszertelenebb is volt mint neked, es semmi bajom nem volt, ugyhogy ez normalis.

30/N

2012. szept. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy eszemben sem volt fog. gátlót. szedni, de szerintem a 2. válaszoló nem nézte a koromat. Még egysuer köszönőm.
2012. szept. 6. 17:45
 6/11 anonim válasza:
100%
Szia! Én úgy görcsöltem hogy minden hónapban ügyeletre mentünk injekcióért, utána kaptam egy gyógyszert aminek a neve Nidol, nagyon erős gyógyszer de nagyon hatásos is, vényre kapható kb 1000 ft-ba kerül, utána kipróbáltam az Algoflex m tablettát, az is nagyon jó! A nőgyógyászom mondta hogy amint úgy érzem hogy egy kicsit is görcsölök kapjam be gyógyszert mert meg kell előzni hogy létre jöjjön, mert ha már görcsölsz nagyon sok idő mire hat a gyógyszer sajnos, és ez tapasztalat is. Hülyén hangzik de már mindent kipróbáltam mert ( nem tudom milyen szülni) szüléshez hasonló göcseim voltak, vannak... pálinkát ittam ha nagyon görcsöltem, 1-2-t és ez is hatott, mert ugye tágítja az ereket, forróvizes palack is bevált... enegria ital... tornázás, na és persze ha elfoglalod magad valami mással és nem gondolsz rá ;) remélem segítettem.
2012. szept. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen. segítettél. köszönöm. pálinkát nem iszom, azt a nagyon erős gyógyszert meg nem venném be, mert suli van és, ha közben elalszok tőle? :) de az algoflex m et majd vetetek az anyummal. nagyon örülök a válaszoknak.
2012. szept. 7. 15:30
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

melegvizes palack a hasra, gyógyszer :) amúgy ha erősen vérzel, tudom ajánlani a cickafarkfű gyógyteát. :)


16/L

2012. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Melegvirespalack?
2012. szept. 7. 17:26
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy palackot tölts meg meleg vízzel, csavard be törülközőbe, és tedd a pocidra.
2012. szept. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!