Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gorogyeckij kérdése:

Most mit csináljak? Van egy csaj aki barát kb 1 hónapja ismerem ő is engem. De azt mondja hogy több vagyok neki mint egy barát. én csak örülök ennek mert én fülig szerelmes vagyok. Belé.

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit hogy normális választ adjon... a baj csak az hogy van egy másik fiú akibe ő volt szerelmes.. azt mondja elfelejtette de hát:/.. nem tudom.. előbb rákérdeztem már hogy mi lenne ha össze jönnénk azt mondta hogy ő nagyon szívesen de fél ha a másik srác olyan helyzetet teremt ott hagy.. akkor most elfelejtette vagy mi .. segítsetek.. főként lányok ti ilyenkor mire gondoltok??
2011. aug. 9. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyere össze a lánnyal és nézdmeg hogy elfelejtette e a másik srácot rá fogsz jönni hogy még nem felejetette el.
2011. aug. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de próbáltam már smárolni is.. de azt mondta(jó 3 hét után:S) hogy korai..:/ szal nem tudom hogy mi lesz..
2011. aug. 9. 10:25
 3/8 anonim ***** válasza:

A válaszodból ítélve még "fiatalka" vagy, így csak annyit mondanék, hogy elég sok csalódáson kell még majd átesned, de ha nem vágsz bele semmibe, nem is fogsz tapasztalatot szerezni. Én lehet, hogy tennék egy próbát a helyedben. (Bár magamból kiindulva, az is megeshet, hogy csak egy fellángolás, amit irántad érez a lány).

19L

2011. aug. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a válaszok sokatmondóak.. de a baj hogy nem tőlem függ hogy összejöjjünk.. én akarnám.. rosszul tettem föl a kérdést.. ha azt mondjátok lányok hogy több mint barát egy srác akkor mire gondoltok.. legtöbb esetben???
2011. aug. 9. 10:40
 5/8 DakotaDamon ***** válasza:
100%
Felejtesd el vele te a másik srácot! ;)
2011. aug. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szereti azt a srácot, én lány vagyok és én így értelmezem. Ha volt olyan fiú akivel szimpatizáltam nagyon, akkor is ott volt hogy mi van ha a másiknak majd akkor kellek ha nekem van más. De persze ha ő akarja próbáljátok ki. :)
2011. aug. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kiderült még mindig szerelmes a srácba.:/ de én nem akarom otthagyni.. és azt mondta h több vagyok neki mint barát.ilyenkor mi van??:'(
2011. aug. 9. 11:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy vonzódik hozzád, de ha a másik srácot szereti, vajmi kevés az esély arra, hogy megmarad melletted, ha esetleg összejöttök. Esetleg féltékennyé tenné a másik srácot...de ha tényleg ennyire jóban vagytok, akkor tisztel annyira, hogy ilyet ne tegyen. Jobb esetben.

Nyugodj meg, idővel jobb lesz. Próbáld meg elfelejteni.

19L

2011. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!