Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hónalj izzadásra megoldás?

Hónalj izzadásra megoldás?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és lassan egy éve télen-nyáron izzadok. Csak feketében vagy fehérben tudok emiatt járni :( És ez az izzadás csak a hónaljamnál jelentkezik máshol nem.

Olyan módszerek vannak amit itthon tudok készíteni?Vagy boltból milyen dezodor, stift vált be nektek?


2012. szept. 5. 18:06
 1/7 anonim válasza:
100%
ööö, hát az ök normális h izzadsz, és használj dezodort!
2012. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ez nem normális hogy nem tudok egy színes pólót felvenni mert 20 perc után ott a folt :(
2012. szept. 5. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló problémákkal küszködtem anno. Én mindig leborotváltam/gyantáztam, hogy teljesen pucér legyen, mert úgy vettem észre, hogy olyankor kevésbé izzad, (Nekem ez vele a tapasztalatom.) szappannal reggel-este megmostam, és nem dezodort, hanem Stiftet használtam. Vagy ha dezodort akkor csak jó minőségűt, nem pedig azt a raganyós sz.rt. A két stift neve amik nagyon jók voltak: Lady Speed Stick, Secret Key Platinum Power.
2012. szept. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fa dezodorokat próbálj ki
2012. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, kipróbálom amit írtatok :)
2012. szept. 5. 20:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem amikor 13voltam nagyon jó volt a sötétkék musicfan rexona teen.
2012. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na nagyon izzadós vagy, akkor próbálj férfiaknak való stiftet használni. Nem egy ismerősöm azzal "keni" magát.
2012. szept. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!