Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Demjén László és Lőrinc...

Demjén László és Lőrinc István nőgyógyászról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Jó és rossz tapasztalatok is érdekelnek!

Segítettek már valakinek teherbe esni??( ez a legfontosabb)


2012. szept. 5. 18:49
 1/6 anonim válasza:

Demjén nagyon jó szakember én csak ajánlani tudom!

Mi elég sokat vártunk a babára,(37 évesen sikerült-amit neki köszönhetünk:)).

Nála is szültem 2 éve a fiamat,nem csalódtam,rendes volt nagyon.

Lőrincnek az újpesti sztk-ból rémlik a neve,de nem jártam nála.

2012. szept. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,és miért nem tudtál teherbe esni?Nekem pont ez a bajom,és nem tudom,hogy rendelkezik e akkora tapasztalattal,hogy tud rendesen segíteni!Mert fiatal...nekem is ő az orvosom!
2012. szept. 12. 07:51
 3/6 anonim válasza:

Nem tudom aktuális-e még a kérdésed, de Lőrincet messziről kerüld el! Én márciusban el akartam menni az sztk-ba, mert kiderült babánk lesz. Minimum 1 hónapot kell várni, hogy bejuss bárkihez is. Nos az egyik ottani nőgyógyász tanácsára sürgősségivel bejutottam sajnos lőrinchez :( Az 1 hónapos várakozási időt se értettem, mert kongott az ürességtől a váró. Bementem a dokihoz, aki minden kérdés és vizsgálat nélkül üvöltve közölte, hogy túlsúlyos vagyok és biztos magas a vérnyomásom is és ne hazudjak neki, hogy 31 évesen még nincs gyerekem és fogadjak egy magánorvost, aki majd ápolja a lelkem a hülye terhességem közben. Had ne mondjam, hogy majd ráborítottam az asztalt, de a vele ellentétben lévő kultúrám visszafogott és napokig bőgtem miatta és szívem szerint feljelentettem volna.

Demjén dokihoz járok azóta magánrendelésre. Kedves meg aranyos meg minden, de ne lepődj meg, ha meg sem ismer. Első nap közölte mennyibe fog kerülni a szülés és hogy majd mindent megtesz, hogy jó kapcsolat alakuljon ki, de a 9 hónap alatt összesen 2x vizsgált meg és 1x csinált uh-t és furcsálja, hogy bennem nins akkora kötődés :D Viszont inkább ő mint lőrinc

2012. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azóta Mind 2 nél voltam....mindegyik aranyos volt...de Lőrinc foglalkozik velem,úgy érzem!..úgyhogy nála maradok..kedves második válaszoló,sajnálom hogy veled ez történt!..biztos rossz napja volt!!!

Ha velem ilyen lesz, akkor tuti leváltom...engem soron kivül fogadott...mert előtte magánrendelőjében voltam,csak ott baj volt az ultrahanggal..

2012. okt. 27. 16:35
 5/6 anonim válasza:
Hát akkor úgy fest csak Én nem voltam elég szimpi neki, mert velem üvöltött, hogy ne hazudjak neki, hogy még nincs gyerekem :))) Illetve közölte, hogy neki elege van az ingyen konyhából és az ingyen kórházból is és menjek olyan orvoshoz, aki majd foglalkozik velem :)) Hát lehet nekem is a magánrendelőben kellett volna kezdjem és akkor nincs ingyen kórház amit Ő un. Amúgy Én Demjén dokinál szültem meg, a végére egész aranyos lett és már nem is keresgélek más orvost. Tervezzük a következő babót, de már csak hozzá megyek. A szülésnél nagyon odatette magát
2013. jan. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az ilyen orvos fizesse helyettem a Tb-t amit az állam eltesz, azért hogy az "ilyen" embereknek adjon belőle bért, SZÉGYEN!
2015. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!