Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem áll el a menstruáció,...

Nem áll el a menstruáció, miért? Hormonzavar? Mi lehet?

Figyelt kérdés
Két héttel korábban jött, mint kellett volna és nem a szokásos vérzés volt, mert naponta 1 betéttel is simán el lettem volna (persze azért cseréltem, higiéniai okokból, olyan kevés volt. 5 nap után vége is lett magának a vérzésnek, de utána elkezdtem pecsételgetni egészen a mai napig - ennek már jó egy hete, ma pedig olyan, mintha megint vérezni akarnék. Mi lehet ez?
2012. szept. 8. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát semmiképp se normális, menj dokihoz.
2012. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Több minden lehet, jó volna egy nőgyógyászt felkeresni, itt a legtöbb ember nem ért ehhez, ha mégis akkor se tud vizsgálat nélkül biztosat mondani. :)
2012. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
DOKI kell!
2012. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a hőségben baromire lerövidült a ciklusom egész nyáron, lehet az is Neked is. Persze, hogy kevesebb vér jött, mert rövidebb idő alatt kisebb nyálkahártya nőtt és kevesebb vérrel telt meg. Lehet sima mensi. Énszerintem korai utánamenni, hátha átmeneti dolog, de ha nyomozni kezdenek, szerintem agyi CT lesz, hogy nem nyomja-e valami azt a részt, ami azt a hormont termeli, ami uralja a ciklust. Laikus tippem ez.
2012. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát erre a laikus tippre baromi nagy szükség volt...:D Bár lehet az utolsó mondattal azt is elérted, hogy a kérdező a bokáját is összecsinálta ijedtében és holnap egyből rohan a nőgyógyászhoz.

Nem kell tippelgetni, kevésbé drasztikus betegségek is okozhatnak ilyet, de attól még ki kell vizsgálni és kezelni kell őket, szóval menj szépen nőgyógyászhoz. Mellé 10 napnál tovább tartó vérzés már kórosnak minősül, ilyenkor időponton kívül fogadnak is a nőgyógyászatokon, mint sürgősségi beteg, szóval inkább ne halogass semmit.

2012. szept. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát elhiheted, nem koponya CT-re fogják küldeni első körben.

Hülye tipp volt.

2012. szept. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

"10 napnál tovább tartó vérzés már kórosnak minősül"

5 napot tartott neki.

2012. szept. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

"nem koponya CT-re fogják küldeni első körben.

Hülye tipp volt."


Engem oda küldtek, az agyalapi mirigyemmel volt baj.

De elmúlt magától. Ezért mondtam, hogy fölösleges foglalkozni vele, amíg nincs permanens panasz. Egyszeri rövid ciklus nem permanens panasz (nekem 3x-i is betudható a kánikulának).

2012. szept. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Közben megint megjött, de most rendesen, úgyhogy megvárom, mi lesz. Remélem, csak egyszeri zavar. Mostanában sokat idegeskedtem, talán ez lehet az ok. Ha nem rendeződik a dolog, akkor persze dokihoz megyek. Még egyszer köszi!
2012. szept. 9. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!