Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok vag felfáztam?

Terhes vagyok vag felfáztam?

Figyelt kérdés
Kt hónapja kiszakadt az óvszer szex közben, amit utolag vettünk szre. Irattam fel esemnyutni tablettát amit utasits szerűen be is vettem. Az utana levő mensim ponotsan időben megjött, a mennyisge, a hossza s a szne is stimmelt. Ám tegnap előtt ismt meg kellett volna jönnie. A melleim s a mhem felduzzadtak, az arcomon s a hátamon pattansok jelentek meg ahogy az szokott, de mg sem jön meg. Ami szerintem a problma lehet hogy felfazhattam, mivel óránknt járok pisilni s fáj a derekam, valamint már hasmensem is van. Terhes vagyok, vagy beteg?

#menstruáció #terhesség #stressz #idegeskeds #eseményutni
2012. szept. 8. 07:24
 1/2 anonim válasza:
szerintem nézess meg egy terhességi tesztet és ha negatív akkor csak felfáztál :) (amúgy örülnétek a picinek)
2012. szept. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az is lehet, hogy csak félsz a terhességtől és bemeséled magadnak. Velem volt már ilyen :P
2012. szept. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!