Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött meg (pontosan)...

Miért nem jött meg (pontosan) a menstruációm fogamzásgátló szedése mellett? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés
Már 18 éves korom óta kisebb nagyobb megszakításokkal szedek fog.gátlót,és nemhog napra,de órára pontosan jött meg mindig,így sosem ért váratlanul.Most van a 7 napos szünet és már csütörtökön,de legkésőbb pénteken meg szokott jönni,de még mindig semmi.Tegnap ugyan fájdogált a hasam,de ma kutya bajom.Bár egy hete ért véget egy 6 napos antibiotikum kúrám,mert méhnyakgyulladásom volt.Ez lehet befolyásoló tényező? Tudom,hogy az antibiotikum csökkenti a fog.gátló hatását,és kétszer voltunk is együtt a párommal,de nem élvezett belém.Nem esnék kétségbe,ha terhes lennék,de jobban inkább attól félek,hogy megint valami nőgyógyászati gondom van,mert 2 éve már volt egy LLETZ műtétem CIN II-es szövettani eredménnyel :S.Szóval valakinek valami ötlete,hogy mért nem jön meg? Ja és egy éve kb sosem jön meg pontosan úgy mint azelőtt,mindig váratlanul ér,nem tudom kiszámítani és ennek sem értem az okát! Aki tud valami okosat mondani,azt örömmel veszem!

2012. szept. 8. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:

hát én inkább a nőgyógyászt kérdezném meg, és ő rögtön meg is tud vizsgálni:)


addig esetleg innék cickafarkfű teát, mozognék kicsit, illetve AVIVA tornáznék:)

2012. szept. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
3 hete voltam dokinál vagy 4,nem is tudom pontosan.akkor csinált rákszűrést,aminek 2 hete lett meg az eredménye és jó,csak a méhnyak volt begyulladva,erre kaptam a gyógyszert.De eszemben sem volt megkérdezni,hogy mért lehet,hogy nem pontosan jön meg.
2012. szept. 8. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!