Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes fogamzásgátló...

Lehetek terhes fogamzásgátló szedése mellett úgy, hogy még meg is jön a menstruációm?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy azt veszem észre, hogy kerekedik a hasam. Pár hónapja kifelejtettem egy szem (Tri-regol) fogamzásgátló gyógyszert, de folytattam tovább a szedését. A menszeszem előtt 2 nappal mindig barnás folyással indul, aztán rendesen megjön, de nem tart sokáig, csak maximum 3 napig. Lehet, hogy már csak beképzelem, hogy terhes vagyok, de szédülök, hányingerem van, fáradt vagyok. Lehet, hogy csak híztam nem tudom. Írj, ha így estél teherbe.
2012. jún. 2. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Elméletileg lehetséges kihagyott szem miatt teherbe esni, főleg, ha az 1. vagy 3. héten hagytad ki. De ha évek óta szeded, akkor kicsi rá az esély. Több kihagyott tabi esetén már nagyobb.

Vegyél egy tesztet és kiderül.

2012. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ui: a Tri-regol elég magas hormontartalmú gyógyszer, a leírt tünetek, hízás, hányinger stb. lehetnek a mellékhatásai.
2012. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Denisa Wry válasza:

Igen, de csak 0,01% az esély rá. Nekem van egy ismerősöm, akinek így lett babája, pedig egyszer sem hagyta ki a tabit meg semmi. 5 hónapnál vette észre.

Amúgy vannak már 500ft teljesen megbízható tesztek, dm-ben tescoban is vannak. Amúgy a barna cucc van akinél normális. Ezeket a mellékhatásokat viszont a fogamzásgátlód is kiválthatja! A hossza pedig általában lerövidül minden tabi mellett,mert szabályozza. Vegyél tesztet vagy menj el nődokihoz. Ő megmondja mi a helyzet!:)

2012. jún. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! Vettem tesztet és nem vagyok terhes. Szerintem abbahagyom egy jó időre a fogamzásgátló szedését... :)
2012. jún. 5. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!