Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér nyálkás büdös folyásom...

Fehér nyálkás büdös folyásom van, de csak izgalmi állapotban jelentkezik. Mitől lehet ez? 18/L

Figyelt kérdés
Először kb. tavaly ősszel jelentkezett, akkor Canesten kenőcsöt használtam rá, attól megszűnt. Azután újra előjött, volt is, hogy nem foglalkoztam vele, de aztán áttértem a Canesten Combi-ra, ami használt, de a kúrát eddig kétszer kellett alkalmaznom. Eközben néhanapján a barátom is kezelgette magát szintén Canesten kenőccsel, mert abban a hitben voltunk, hogy gombás fertőzésről van szó, és oda-vissza fertőzzük egymást. Amikor nem élünk nemi életet, ez a folyásos dolog sem jelentkezik. Undorító, mert büdös, ragad, nyomot hagy, és nem tudom, hogy mi lehet ez. Nőgyógyászhoz még egy darabig nem tudok menni (anyagi okokból kifolyólag), gumióvszert nem használunk, fogamzásgátlót nem szedek. A menzeszem a normál 27-29 napos ciklusokban jelentkezik, enyhe vérzés, kb. 5-6 napig tart, tampont használok.

2012. szept. 9. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:
amíg nem lesz lóvé dokira,addig legyen lóvé gumira.
2012. szept. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
SZTK ingyen van.
2012. szept. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
NE kezeljétek magatokat semmivel csak úgy! Izgalmi állapotban természetes a nedvesedés. Valaki annyira nedvesedik gondolom, hogy folyik is neki a "cucc". Ha mégis úgy gondolod, hogy a folyás nem természetes, akkor pedig menj el sztk-ba, az ingyen van!
2012. szept. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!