Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes, csak nem...

Lehetek terhes, csak nem mutatja ki semmi, mert nem akarom ezt a terhességet? Az agy befolyásolhat ennyi mindent?

Figyelt kérdés
Megjön minden hónapban rendesen,3hónapja volt fura barnázásom (azóta nem éltem szexuális életet). Gyógyszert szedek. Tesztek negatív eredményt mutatnak. Voltam fölfázás miatt hüvelyi uhn (eredmény: méh normális nagyságú, petefészekben néhány tüsző látható), mégis úgy érzem furcsán feszül a hasam (Pilates tornára járok 3 hónapja). Szerintetek lehetek terhes? Lehet, hogy nem mutat ki az uh (ha nem ezzel megyek) egy ennyire előrehaladott terhességet? Csak beképzelem magamnak a dolgokat?
2012. szept. 9. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
hülye vagy, nem terhes
2012. szept. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pszichológust keress fel a félelmeiddel, mert ez már nagyon nem a normális kategória.

És természetesen nem vagy terhes.

2012. szept. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

tuti nem vagy terhes,ha van érett tüsződ,meg uh kimutatta volna,én is ilyen helyzetben vagyok,mint te,ha gondolod,írj

tudom,hogy szex nélkül nem lehetek terhes,de mégis azt képzelem,hogy az vagyok

2012. szept. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!