Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tampon kicsúszhat, ha...

A tampon kicsúszhat, ha feltettem és nem érzem?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, első alkalom, hogy kipróbáltam és sikerült felrakni, ám kicsivel később már kezdtem érezni. Ez azt jelenti, hogy lejjebb csúszott?? Vagy rosszul tettem fel??
2012. szept. 9. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Rosszul tetted fel ha érzed. Kicsúszni nem csúszhat ki, ha JÓL raktad fel és NEM ÉRZED.
2012. szept. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
15%
Ez nagyon gáz...
2012. szept. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi lenne ezen gáz? Előző két hozzászóló: fiúk vagytok?

Mindegy, egy szűz lány nem meri felnyomni elég mélyre a tampont, ezért van minden első alkalomnál, hogy kellemetlen érzést okoz.

Kérdező: addig nyomd, amíg el nem tűnik az ujjad legalább a második ujjpercedig. Ha nem vagy épp elég nedves, csinálj úgy, mintha kakilnod kellene, és közben nyomd. Egyszerűbb amúgy olyankor felnyomni, ha jobban vérzel. Amúgy ki tud jönni akkor is, ha jól teszed fel, de csak ha nagyon megtelik.

2012. szept. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és javaslom a minitampont.
2012. szept. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!