Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném kérni a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kcsim kérdése:

Szeretném kérni a véleményeteket, hogy a tampon az milyen, nem zavar, vagy nincs átázás semmi vagy más probléma, mert én eddig betét használtam, de szeretném kipróbálni a tampont?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én sokkal jobban szeretem a tampont, mint a betétet. a betétnél mindig éreztem, hogy ott van, aggódtam, hogy elmozdul, de a tamponnál semmi, észre sem venni. ha rendszeresen cseréled a tampont, akkor nincs átázás, nincs egészségre káros hatása, SEMMI!! én bátran ajánlom, de esetleg egy nap próbáld csak úgy ki, hogy otthon vagy és nem mész "vele" sehová. akkor megtapasztalod, hogy milyen és utána eldöntöd, hogy mit használsz!!
2012. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kényelmes, csak ki kell tapasztalnod, hogy milyen erős vérzésnél milyen tampon mennyit bír. Először szerintem is otthon próbáld ki és meglátod milyen. Amúgy nagyon kényelmes, én sportoláskor használom, meg mikor tudom, hogy strapás napom lesz, csak figyelni kell, hogy higiénikus körülmények között a megfelelő időben tudd cserélni. Én hordok magammal ilyenkor kézfertőtlenítőt, így tényleg tiszta kézzel tudom cserélni.
2012. aug. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért az nem igaz h nincs egészségre káros hatása. Ott a tss. Kicsi az esélye de attól még van. Olvasd el a tájékoztatót ami a tamponnal van.

Am én is tampont használok. Kényelmes, ha odafigyelsz akkor nem ázik át, nem melegszel be tőle a legnagyobb hőségben sem.

2012. aug. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát a betét néha idegesít, ezért is szeretném kipróbálni a tampont,de mondom inkább rákérdezek előtte. :)
2012. aug. 13. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!