Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Vagy valami...

Ez normális? Vagy valami bajom van?

Figyelt kérdés
16/L vagyok, és nagyon idegesítenek a melleim. Kicsik, 70/B melltartót hordok, de lehet nem is lenne rá szükségem, csak elég kellemetlen lenne anélkül jönni suliba...11 éves koromban kezdett nőni és veszett lassan halad, lehet, hogy pár éve már nem is nő, ezt sajna nem tudom megállapítani. Oldalról egész kerek, középen viszont semmi, lapos, nuku dekoltázs. Anyukámnak is kis melle van, de azért nem ILYEN. Ez így normális, meg fog nőni rendesen? Piszkálódó kommentek kíméljenek.

2012. szept. 9. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ne aggódj! :) Mindenki másképp fejlődik, a Te melleiddel sincs semmi baj! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
A B kosár nem kicsi, hanem teljesen átlagos.
2012. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: köszi, remélem tényleg így lesz. :) Második válaszoló: Természetesen nem várom el, hogy megjósoljátok a mellnövekedésem folyamatait, csupán arra gondoltam hátha más is átélt hasonlót.
2012. szept. 9. 16:11
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja és úgy hordok B kosarat hogy oldalról passzol, de középről nem. Egy A is elég lenne lehet, de nem akarom passzírozgatni magamat.
2012. szept. 9. 16:14
 5/13 anonim ***** válasza:

2.

ki kérte, hogy jósolgass?

próbáld meg nem legorombítani a másikat, nincs arra semmi szükség!

2012. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A b kosár teljesen normális méret, én inkább a 70 miatt aggódnék. Nem bántásból, de szerinted nem vagy túl vékony? :/ Ha híznál 3-4 kg-t, akkor a melleid is nőnének. :)
2012. szept. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Pont a minap jöttem rá hogy a 70 már kicsi lesz, és 75 kéne. De egyébként 164 cm vagyok és olyan 46-7 kg körül lehetek. Ez nem tudom mennyire számít vékonynak, de nem vagyok se az a "könnyen hízok" se az a "sokat eszek" típus. :)
2012. szept. 10. 20:01
 8/13 anonim válasza:
Elhiszem,hogy kellemetlen melltartó nélkül járni suliban de tudod a melltartó keszorìtja és gátolja a növekedést..és ezt tapasztalatból mondom és reméem,hogy majd idôvel nem lesznek ilyen problémáid :)
2012. szept. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor az a 3-4 kg még pont jól jönne. :) A melleid is kikerekednének. De biztos így is pont jó vagy, és csak téged zavar a melleid mérete. :)
2012. szept. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nehogy elhidd, hogy a melltartó gátolja a növekedést! :) Úr isten... :) Különben találkoztam már ilyen lánnyal, akinek oldalról szép kerek, belülről meg nem. Ha ez megnyugtat, épp feleségül venni készülök! :)
2012. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!