Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek is hülyeség?

Szerintetek is hülyeség?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmmel hosszasan beszélgettünk majd felmerült a menstruáció témája..Azt mondta,hogy egyszer a menstruációs ciklusa 4. napján észrevette,hogy kezd múlni. másnap a férjével uszodába mentek volna,de úgy gondolta azért nem megy el,hogy a medence szélén üljön..Amikor a férje dolgozni ment gondolkodott,hogy mulaszthatná el mert nagyon el szeretett volna menni..Azt mondta kiment a mosdóba és erősen nyomott amennyire csak tudott,hogy kijöjjon belőle..Aztán azt állította elmúlt és másnap nyugodtan mentek a strandra...Én nem nagyon hittem neki...sőt...Szerintetek is hülyeség?

2012. szept. 9. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, hülyeség.
2012. szept. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaazt
2012. szept. 9. 16:11
 3/7 anonim ***** válasza:
ezen szakadnom kell XD
2012. szept. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazából nekem is ez volt az első reakcióm csak nem akartam megbántani...
2012. szept. 9. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Ekkora marhaságot még nem hallottam. A méhnyálkahártya folyamatosan válik le, azt nem tudod sem kinyomni, sem kiugrálni magadból...:D
2012. szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez mekkora hülyeség :D
2012. szept. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tudom....hogy lehet valaki ilyen sötét már bocsánat...nem is értem..köszi a válaszokat :)
2012. szept. 9. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!