Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rosszindulatú daganat is lehet?

Rosszindulatú daganat is lehet?

Figyelt kérdés
Nekem nagy csomók vannak a jobb mellemben.És fájnak is(nagyon)és az emlő a jobb mellben a kétszerese a bal-nak(és sötétebb és eresebb)Ez lehet rosszindulatú daganat?
2009. júl. 29. 18:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem.ezek a csomók el fognak oszlani,nem rosszindulatúak
2009. júl. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem tudja megmondani neked,hogy ezek milyen daganatok.Menj el sürgősen orvoshoz.Ezzel nem szabad játszani.
2009. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
sztem menj orvoshoz, majd ő megmondja.
2009. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
De például tegyük fel hogy rosszindulatú daganat akkor mit tesznek ott velem???És azt lehet műteni ha rosszindulatú??(Eléggé félős vagyok)
2009. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

"az emlő a jobb mellben" ezt én nem értem.

Egyáltalán, ezzel a problémával nem voltál még orvosnál?

Hihetetlen,ha igaz a kérdés,hogy ilyen komoly problémára tőlünk várod a választ.

Mutattad már az édesanyádnak? ő mit javasolt,mert ugye közelebb áll hozzád,mint mi idegenek.

Menj el a körzeti orvosodhoz,megvizsgál és ha szükségesnek tartja,elküld egy megfelelő szakorvoshoz.

Ezt a problémát nem kellene ilyen félvállról venni.

Le lehet pontozni:((

2009. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
hány léves vagy? ha fiatal valészeg csak zsírcsomók. de menj orvoshoz
2009. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Igen voltam orvosnál.(június) Semmit nem mondott csak annyit hogy szedjek vmi mastodyon vagy mastodynon tablettát. És ha nem múlik el akkor menjek vissza és akkor megultrahangoznak.De anyu aztmondja hogy felesleges visszamenni mert majd elmúlik.De nem úgyérzem mintha javult is volna valamit
2009. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
sőőt mostanában még rosszabb a helyzet mert már más a formája a bal mellnek mint a jobb-nak
2009. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp vissza kell menni orvoshoz.Ha még az alakja is megváltozott,minél előbb vissza a dokihoz.És ne hagyd magad lerázni csak gyógyszerekkel!!!Ha nem vagy elégedett az orvossal,menj máshoz!Anyud pedig jobb lenne,ha komolyan venne.
2009. júl. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
:S Különben nagyon régen kiskoromban olyan 4-5 évesen folyton piszkáltam nyomogattam(szinte állandóan) lehet ettől van ez az egész??
2009. júl. 29. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!