Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire lehet veszélyes egy...

Mennyire lehet veszélyes egy rosszindulatú végbél daganat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Édesanyámnak rosszindulatú végbél daganata van és nagyon el van keseredve de én nem állok ehhez ilyen tragikusan. Kicsit nyomaszt emiatt a lelkiismeret, de szerintem remek esélye van rá, hogy meggyógyuljon. A vérképe meglepően jó, és az orvos szerint kezdeti stádiumban fedezték fel, illetve könnyen műthető. A neten utánaolvastam, és már nem olyan nehéz manapság legyőzni ezt a betegséget, hogy ha idejében észreveszik és kezelik, és szerintem azzal, hogy idejében fordult orvoshoz, és jó a vérképe elég nagy esélye van a gyógyulásra. Ha valakinek volt már hasonló, vagy ért hozzá, kérem segítsen! Köszönöm.
2010. aug. 12. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az jó ha nem vagy elkeseredve, de azért egy kicsit tartanod kéne, ha nem jönnek összeúgy a dolgok édesanyádnak nagyon fájdalmas pillanati is lehetnek.
2010. aug. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Nagynénémnek is pár éve végbél daganatot állapítottak meg.Műtét után több hónap kemoterápia,de mára újra egészséges..De ő végig optimista volt,és bízott benne,hogy legyőzi a rákot..

Tudod sokszor mondják,hogy ha a lélek gyógyulni akar akkor a test is gyógyulni fog..Ezért lenne jó,ha anyukád is optimista lenne,mert sokat segít ez is a gyógyulásban..

Segíts neki,és támogasd,hátha a te optimista hozzá állásod anyukádra is ráragad,és így könnyebb lesz neki is..

Jobbulást kívánok neki...

2010. aug. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2010. aug. 12. 23:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Én se fogtam fel először tragikusan nagypapám jóindulatú végbél daganatát, műtét után a dokik örültek, hogy jól sikerült, de ő mégis belehalt 3 nappal műtét után. :S

Persze édesanyád biztos fiatalabb, lehet jobban reagál a műtétre!

Minden esetre készülj fel mindenre lelkileg, neked kell lelkileg támogatni anyukádat!

2010. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én nem akarlak elkeseríteni,de a végbéldaganat soha nem jóindulatú. Ez nem azt jelenti,hogy nem gyógyítható,de komoly és sokrétű kezelést igényel.Természetesen semmilyen körülmények között ne add fel a reményt! Anyukádnak rengeteg támogatásra lesz szüksége,ehhez kívánok neked nagyon sok erőt,kitartást!
2013. szept. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! Lehet tudni vmit edesanyadrol? Jo lenne ha valaszolnal, h mi van vele azota, mert a csaladban nalunk is most diagnosztizaktak ilyet.
2015. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!