Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációval kapcsolatos...

Menstruációval kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

A mensim 09.07-én jött meg,nagyon kevés vérrel,s ez ma el is múlt.

Lehet,hogy méhnyakrákom van???


2012. szept. 10. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet. sőt, lehet hogy tbc-d is, vagy agyrák.
2012. szept. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ahogy elnézem kérdésed,valami tini lehetsz :D

HOGY AZ ISTENBE LENNE MÉHNYAK RÁKOD?

annyi hogy most kevesebb volt,jövőhónapba több lesz..

2012. szept. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
27éves vagyok,meg vagyok ijedve,mert ilyen még soha nem volt.
2012. szept. 10. 08:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok dolog állhat a hátterében.Fertőzés,idegi állapot,sőt akár még terhesség is.Szóval irány a nőgyógyász,majd ő kideríti.Addig felesleges stresszelni.
2012. szept. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen jó, hogy saját magadnak felállítod a diagnózist. Először inkább nézesd meg magad a nőgyógyászoddal, és ha ő ezt mondja, akkor kezdj aggódni. Addig felesleges alaptalanul paráznod!
2012. szept. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
Eszedbe ne jusson ezzel nőgyógyászhoz menni! Nincs semmi problémád, ne gondolj ilyen butaságokat. Majd a következő "normális" lesz.
2012. szept. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó:Most a kérdező egy 27 éves akinek már biztos,hogy több mint 10 éve van menstruációja.Nem egy 14 éves akinek mostanában jött meg.Neki már be van állva a menzesze.Igen is el kell menni orvoshoz ha valami rendellenességet észlel az ember magán,mert azzal hogy elodázza dolgot,mondván,hogy majd legközelebb már minden rendben lesz,nagy bajt indíthat el.Igen is a végére kell járni,mi okozta ezt.Inkább legyen egy felesleges kör az orvoshoz,mind valami nagy baj.
2012. szept. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, nincs semmi bajod az ég világon, nekem is volt ilyen néhányszor.


Természetesen, ha más tüneted is van, pl. fájdalom, láz, stb, akkor orvos. Egyébként fölösleges.

2012. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs semmi bajod, volt már velem is ilyen. Legközelebb teljesen normális lett.


Szerintem is fölösleges ezért most orvoshoz szaladnod, de ha téged az megnyugtat, akkor menjél inkább, mint ilyen butaságokon gondolkodj, mint a méhnyakrák!

2012. szept. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!