Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elfelejtettem bevenni egy...

Elfelejtettem bevenni egy szem fogamzásgátlót. Van olyan, aki így esett teherbe? Van, aki nem vette be, vagy többször is kihagy, mégsem terhes?

Figyelt kérdés
Az arányokra vagyok kíváncsi, hogy kb mekkora az esély.

2012. szept. 10. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Most véletlenül kihagytál egy szem gyógyszert, attól nem esel még teherbe. Ezután jobban odafigyelsz, és szeded az előírtak szerint.

Pontos százalékot nem hinném, hogy tudnék írni, mert mindenkinek más a szervezete. Van, aki könnyebben teherbe esik, ha kihagyja a gyógyszert, és van, aki ha leteszi a foggátlót, eltelik mondjuk fél év, vagy egy év is mire sikerül neki a baba.

2012. szept. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van aki kihagy 1-et és teherbe esik, de van aki 3-4-et kihagy mégse esik teherbe. Az se mindegy hogy mióta szeded a tablettát, de tényleg nem lehet erre biztosat mondani. Szerintem kicsi az esélye.
2012. szept. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lenne okosabb dolog inkább védekezni egy hétig óvszerrel is?

Az, hogy válaszol max 10 ember, k.vára nem reprezentatív.

2012. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előzőeknek, de én kivárnám a következő ciklust, mintha most kezdeném csak a tabletta szedését, és addig óvszerrel védekeznék. Régebben velem is megtörtént, hogy elfelejtettem, akkor így csináltam, mert tutira akartam menni.
2012. szept. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!