Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek volt már hasonló?

Valakinek volt már hasonló?

Figyelt kérdés
Két éve kezdődött ez az egész, egy abortusszal ( akienek nem tetszik, az inkább ne is válaszoljon, nem vagyok kíváncsi másra, csak a kérdés válaszára ), azóta menzikor "nagy wc-ni" nem tudok, tegnap már a pisilés is fájt! A menstruációm eddig pontosan 28 napos volt, de februárban letettem a fogamzásgátlót és azóta felborult ( 29-31 naposra ), ebben a hónapban pedig még meg sem jött, pedig 3 napja várom, de ugyan úgy fáj mindenem, se wc-re nem tudok menni és ha felállok akkor is fáj! Szóval, mintha meglenne, csak vér nincs.. Sajnos nem ez az 1 bajom van, mert a fogamzásgátló letételével előjött egy újabb panasz, mégpedig, hogy a nyirokcsomóim meg vannak nagyobbodva, de nagyon durván és fáj a lépem, vagy legalábbis valahol ott.. Tudom a gumi nem 100%-os, de nem érzem, hogy terhes lennék és azért nem jön meg! Ma voltam a házorvosnál és lehet, hogy a 2 dolog ( menzikor fájás és a nyirokcsomók ) összefüggenek! Nőgyógyász soha nem mondott nekem semmit, hiba mentem el hozzá 100x a panaszommal! UH-ot csinált és hazaküldött! Endometriózisra "gyanakodtam" a legelején, mivel a panaszok szinte megegyeztek, a neten írtakkal! Ha valaki esetleg ebben a cipőben jár vagy járt az kérem segítsen nekem, mert eléggé kétségbe vagyok esve! És őszintén szólva 19 évesen valahogy semmi kedvem orvostól orvosig járni! Csak derítsék ki, hogy mi a gond! :) Előre is köszi mindenkinek!
2012. szept. 10. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mondani, hogy nőgyógyászhoz kell menned, csak válassz egy másikat! Itt hiába találgatunk.
2012. szept. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Megyek szerdán doktorhoz, és ha nem mond semmit, akkor amúgy is váltok! Csak gondoltam azért kiírom, hátha többet tud segíteni egy tapasztalat! :)
2012. szept. 10. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!