Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha leadom a súlyom 50%-át, és...

Ha leadom a súlyom 50%-át, és a kezdeti állapotot fotókkal, videókkal tudom bizonyítani, a mellem meg olyan mint két teás-zacskó, kifizeti a TB a mellfelvarrást?

Figyelt kérdés
Az 50%-os súlyvesztés elegendő a TB által támogatott mellfelvarráshoz (tehát nem nagyobbításhoz!) vagy még ilyen esetben is szükséges hozzá a pszichológusi igazolás hogy lelki gondjaim is vannak a melleim miatt? És ha igen, mennyire kell "sírnom-rínom" a pszichológusnál hogy megadja ezt az igazolást?
2009. júl. 29. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
És a mellfelvarrásodat az adófizetők pénzéből finanszírozzák? Nem hinném...
2009. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Lehet hogy megcsinälja valami sinter vagy hentes. Inkäbb 2 logo mell ment 2 szanaszet kaszabolt valami.... Inkäbb vegyel fel kölcsönt ha annyira zavar
2009. júl. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az adófizetők pénzéből? Vicces vagy! Szétnéztél már ebben az országban, hogy mennyi értelmes dologra költik az adófizetők pénzét? Azért ennyire ne legyünk már beszűkülve.
2009. júl. 29. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Hat, inkabb az o melleinek felvarrasa (foleg, ha utanna meg esztetikus is lesz) mint egy csomo mas, amire szorjak az adoforintjainkat...
2009. júl. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

a Tb csak akkor fogja támogatni, ha egészségügyileg veszélyben vagy miatta.

pl az orrod lehet akármilyen ronda, ha semmilyen egészségügyi problémával nemjár, nemfogja a TB finanszírozni.

2009. júl. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
A TB életmentő műtéteket finanszíroz. Ez az eset (bármennyire is függ tőle a hangulatod meg esetlegesen depit is okozhat) nem az!
2009. júl. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia, szerintem ezt egy plasztikai sebésztől tudod megkérdezni, nekem is volt ilyen műtétem kb. 8 éve, akkor még azt hiszem valahogy cm-ben nézték a megereszkedés mértékét most nem tudom hogy működik ez a testsúly alapján számolás. Szerintem az igazságosabb módszer volt, de hátha így is sikerül megkapnod a tb támogatást. Drukkolok! (Amúgy nekem az életem nagyon pozitívan változott a műtét után, végre nem vágytam arra, hogy egy dobozba bújhassak az emberek elől, újra szépnek tudtam látni magamat) Igaz nem valódi életmentésről van szó, de ettől még egy érintett nő számára felér egy újraélesztéssel úgy érzem, mintha új életet kaptam volna...
2012. jún. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!