Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent ez az orvosi...

Mit jelent ez az orvosi lelet? : kp tág hüvely, portio mellől, ép hámviszonyok. Kőzépnagy retroflectált uterus, szabad adnextáj!?

Figyelt kérdés
Nem rég voltam nődr-nál de fogalmam sincs mit jelentenek ezek a fogalmak!!!
2012. szept. 10. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Ő nem magyarázta el? Mondott olyat, hogy valami nem stimmelne? Mert ha nem, ezek talán csak orvosi szakkifejezések, nem jelentenek gondot.
2012. szept. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem nem mondott semmit de én sem kérdeztem meg mert elfelejtettem! :(
2012. szept. 10. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
szültél már, mert ha nem akkor ez elég gáz.
2012. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
3-as vagyok. azt érted, gondolom, hogy tág a hüvelyed. a méhed hátrahajló, és nagyobb az átlagosnál. az adnextáj a petefészkek tájékát jelzi, azok szabadok. gondolom már szültél.
2012. szept. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jáááj... A kp tág hüvely nem tág, hanem KÖZEPESEN tág hüvelyt jelent. Ami egy átlagos, nemi életet élő nőnél normális - nem pedig gáz... Portio a méhnyakat jelenti, ép mellette a hám - tehát rendben van. Középnagy retloflectált uterus = közepes méretű méh, ami hátrahajló. Legtöbbünknek előre hajló méhe van, de a hátrahajló sem gond. Egyesek szerint nehezíti a teherbeesést, más orvosok szerint egyáltalán nem. Szabad adnextáj= a petefészkek körül sem lehet semmi kórosat tapintani. Tehát nyugi: normális minden.
2012. szept. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem igen szültem már tegnap volt 8 hónapos a kis fiam!!!Hát azt hogy megnehezití a teherbe esést hülyeségnek tartom mert abortusz után 2 hónapjára rá terhes lettem újra ráadásul gyógyszer mellett! :)
2012. szept. 11. 15:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Abortusz után terhesség? Az igen...
2012. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát igen ezért is írtam hogy nem tartom valósnak azt a tényt hogy nehezen esek teherbe a hátrahajló méhszájam miatt
2012. szept. 12. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!