Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszatérő hüvely folyásom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszatérő hüvely folyásom illetve gombám van. Jó ha kipróbálom az orvosi medveszőlő levelet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Pfuj, ma van szexnap asszonnyal, de elment a kedvem.

Minek kellett beleolvasnom ebbe?

2011. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Különös képen nem érdekel én a kérdésemre kértem a választ nem arra vagyok kíváncsi hogy neked hogy ment el a kedved!
2011. jún. 6. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Én csak mondtam.


És mi az a medveszőlőlevél? Nem mellllllesleg az orvos mit mond?

2011. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A medveszölölevél vese-hólyag problémákra jó! A gombafertözésssel meg sürgösen menj orvoshoz, a házi próbálkozások nem érnek semmit.
2011. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elmész nőgyógyászhoz, és határozottan közlöd vele, hogy neked mindig ez a bajod, és eddig semmitől nem múlt el, és már eleged van, úgyhogy jó lenne valami "végérvényes" megoldás a problémádra.


Amúgy érdekesek ezek az sztk-s dokik. Aranyoskán kivizsgálnak, felírnak valami kutyaf-aszát, ami épp tetszik nekik és majd nézz vissza. És ha elmész a magánrendelőjébe, ott meg láss csodát, olyan vizsgálatok alá vet, amit eddig meg sem említett...és csiribúúú, az ember lánya meggyógyul. Akkor már érdekli az egészséged, ha viszel pénzt is. Éljenek az orvosok.

2011. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!