Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet pajzsmirigy problémától...

Lehet pajzsmirigy problémától ill. pco-tól a sok izzadás? Mivel lehet ezt kiküszöbölni?

Figyelt kérdés

Endokrinológus vagy más belgyógyász illetve hasonló betegségben szenvedők tanácsát, tapasztalatait várom.

26 vagyok, vékony, és 20 fokban isk imelegszem, akkoris ha rövid holmiban vagyok, ha keveset iszom akkoris izzadok, viszont nem bírom a meleget, ha nem izzadok, akkor csak szimplán melegem van és ég a bőröm, de a nagy melegtől fel megy a pultusom is olyan 108-ra, akkoris ha nem mozgok sokat, pedig vékony vagyok, lehet a szívemmel van gond? vagy terheléses szív vizsgálatra kéne mennem?



2012. szept. 10. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Vagy csak hiperhidrózisban szenvedsz,mint én. igaz,csak 14 vagyok de rohadtul zavart már vagy egy éve. nem találtam rá semmilyen deot és rengeteg pólómat nem tudtam felvenni...DE szombaton megvettük a Solutio Antisudoricát. Egy csepp nincs rajtam!! Imádom! ^^ jó persze,vannak benne negatív anyagok,de ma már mi nem káros? Akkor levegőt se merj venni,ha annyira tartasz tőle :D Am utána nézhetsz,hogyan kell felvinni,ilyesmi.

Ja,és én is mindig izzadtam,ha meleg volt,ha hideg,ha izgultam,ha nem. De most már ennek a szernek köszönhetően lett önbizalmam! Ma például egy olyan pólót vettem fel,amit már 3 hónapja nem tudtam hordani! Remélem segítettem!

2012. szept. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de pajzsmirigy problémám van, ez tény, akkor ez is okozhatja az izzadást? vagy ez semmiképp?
2012. szept. 12. 18:40
 3/12 anonim ***** válasza:
első,a SA val vigyázz mert nagyon kiégeti a bőrt egy pár hét után.nem ajánlanám már senkinek,amióta kipróbáltam.
2012. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy stresszes alapon izzadsz és magas a pulzusod?
2012. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mi az az SA? most hirtelen nem esik le :)
2012. szept. 14. 19:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Solutio Antisudorica.nem ajánlom.
2012. szept. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
az micsoda amúgy? gyógyszer?
2012. szept. 15. 11:58
 8/12 A kérdező kommentje:
á én szerintem belső okok miatt izzadok, és arra gyógyszereket szedek, nem az izzadásra hanem az okokra, ilyenekkel nem élek :) utánanéztem a neten, biztos endokrinológus ilyet nem fog felírni, csak más fogamzásgátlót, vagy más pajzsmirigy gyógyszert
2012. szept. 15. 12:00
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem pajzsmirigytúlműködés miatt izzadsz.

Nekem alulműködésem volt...minden bajom volt majd megfagytam. Kezeim, lábaim még nyáron is hidegek voltak. Aztán sajnos a gyógyszert túladagolta az orvosom, és azóta nekem is túlműködésem van...és én is nehezebben tűröm a meleget, izzadok, amolyan hőhullámok jönnek rám, de nagyon rossz.


25/N

2012. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, hormonális gondoktól alapból lehetséges ez, de ha pajzsmirigy túlműködésed van akkor pláne. Kezelnek téged? Mert a túlműködés azért veszélyes, mert szívkimerülést okozhat... Tehát ha ez a gondod, akkor nem a szíved miatt izzadsz, hanem a pajzsmirigyed miatt magas a pulzusod, vagy stresszes, nem tolerálod a meleget és izzadsz.
2012. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!