Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki meg tudna nyugtatni?...

Valaki meg tudna nyugtatni? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Szóval azt tudni kell, hogy 2éve voltak problémáim, hogy össze-vissza jött meg, és elvileg PCO-m van (vagyis nincs peteérésem egyáltalán, de legalábbis ritkán)

Aztán szedtem fogamzásgátlót 1évig, most nyár elején hagytam abba, és sajnos utána 72órás tablettát kellett beszednem.

úliusban vesemedence-gyulladásom volt, amire szedtem antibiotikumot.

A legutolsó menstruációm Augusztus 7-én volt, utána együtt voltam megszakítva a barátommal egészen pontosan 16-án, majd 24-én.

Tehát nem éppen a peteérési időszakban.

Na mármost nekem elvileg 4-én kellett volna megjönnie, de nem jött meg, viszont a hasam azóta is fáj, mintha meg akarna jönni. Tegnap vettem tesztet, ami egy héttel utána volt ugye, mint amikor meg kellett volna jönnie, negatív lett.

De ma is ugyanúgy fájdogál a hasam, és nem értem miért nem jön meg. Nőgyogyihoz elég későre van időpont.

Azon gondolkodom, hogy végül is elég sokminden befolyásolhatta az utóbbi időben, hogy kimaradjon, vagy késsen, de a hasfájást nem értem:S


2012. szept. 11. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi bajod, csupán a fogamzásgátló kissé megingatta az amúgy is labilis hormon-rendszeredet.
2012. szept. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen összevissza menstruációnál felesleges megpróbálnod számolni, hogy vajon mikor lehetett peteérésed.Vérzés nélkül is történhet peteérés.

Ne számolj.Elég,ha számontartod, hogy mikor jelentkezett menstruáció és védekezel.

Augusztus 24-e óta már eltelt 14 nap, szóval a teszt az biztosat mutat,de nyugodtan csinálj még egyet egy reggeli vizeletből.

2012. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Segiteni sajnos nem tudok, csak annyit mondanék, hogy nagyon sajnàllak! Fel a fejjel! Van pàrod?:)
2012. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
írja is h van pasija
2012. szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!