Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti mit csinalnatok a helyembe?...

Ti mit csinalnatok a helyembe? Megtudnatok kicsit nyugtatni, mar voltam orvosnal.

Figyelt kérdés

2011. novembereben kaptam egy ver rogot, amibol "felepultem" es 3 honapja mar a gyogyszereket is abba hagyhattam termeszetesen orvosi utasitasra.

jarnom kell vissza meg kontrollra es most egy vervetel alatt kiderult h hajlamos vagyok az ujjabb ver rog kialakulasara, de mivel fiatal vagyok nem akarnak visszatenni a verhigitora hanem majd injekciot kapok ha pl : terhes leszek, repulok, v barmi olyan bajom lesz ami ver veszteseggel jar. ( londonban elek) nagyon felek hiusz eddig vagyis 3 honappal ezelott azt mondtak h kicsi az esely.. most meg hirtelen mar nagy :(


A masik problema hogy csinalt a nogyogyasz mehnyakrak szurest fel evvel ezelott, akkor vmi elvaltozast lattak, de mondtak nincs ok aggodalomra menjek vissza fel ev mulva megismetlik ha akkor is ez lesz akkor tovabb vizsgalnak.. visszamentem es megint nem jo az eredmeny vmi colposcopy vizsgalatra kell mennem... es majd ott kiderul h kell e vmi kezeles v beavatkozas.. tudtok errol vmit??? nagyon ketsegbe vagyunk esve a parommal:(


2012. aug. 16. 00:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
23 eves vagyok, es igazabol arra lennek kivancsi ti mit gondoltok? es hoy valakinek van e tapasztalata ezekben a dolgokban... esetleg atelte e mar v bar mi erdekelne
2012. aug. 16. 00:03
 2/12 anonim ***** válasza:
Az a colposcopy nem kolonoszkópia?
2012. aug. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de igen azt hiszem... de az mit takar?
2012. aug. 16. 00:11
 4/12 A kérdező kommentje:
az tukrozes, nem? :O
2012. aug. 16. 00:12
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelytükrözés.Olyasmi mint a gyomor tükrözés szétnéznek egy kamerával benne.
2012. aug. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

szept 5 re van idopontom, de nem mondtak meg rola semmit :( majd a heten kell beszelnem a haziorvossal, csak a leletet kuldtek ki.

azzal bent kell maradni korhazba? faj?

2012. aug. 16. 00:17
 7/12 A kérdező kommentje:
kolposzkopia- huvelytukrozes rosszul irtuk nem kolonoszkopia :)
2012. aug. 16. 00:24
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell befeküdni tükrözéskor.Szinte ugyanolyan mint a végbél tükrözés csak gondolom neked hüvely tükrözés mert méhnyakrák problémád van.Bemész megcsinálják,kicsit kellemetlen,felöltözöl,hazamész.Kérdezd meg a háziorvostól hogy szabad e enni inni előtte vagy éhgyomorra kell e menni mert ebben nem vagyok tisztában.
2012. aug. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
2012. aug. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Felpontozás jöhet ha esetleg tudtam segíteni :)
2012. aug. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!