Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A petefészek cisztától vagy a...

A petefészek cisztától vagy a szivemen lévő lyuk miatt vannak ezek a tünetek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kb 1-2 hónapja nagyon sokat szédülök de napi szinten nagyon sokszor kb minden 2 órában nagyon hullik a hajam és néha a bal kezem zsibbad de csak a vállamtől a könyökömig és oldalt! mitől lehetnek ezek?? a petefészek cisztámtól(3cm) vagy aszivemen lévő lyuktól(6 cm) ami már 3 éve van. anyának szóljak mert nem akarom idegesíteni ja és ha futok uttána pedig nagyon nagyon szédülök ezt ma vettem észre tesin MIT CSINÁLJAK????

#panasz #petefészek csizta #sziven lévő lyuk
2012. szept. 13. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? Ha a szíveden lenne egy 6 cm-es lyuk már nem élnél.
2012. szept. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok ésigen is van sok embernek van ilyene amivle együtt lehet élni csak akkor van baj ha a vér ott fog keresztülfojni a háziorvosom is így él te hátt van és még élek!!!!!
2012. szept. 13. 17:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem 6 mm-s az a lyuk?
2012. szept. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a-a 6cm
2012. szept. 13. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:
6 cm?nekem pár milliméter volt,és műtöttek,
2012. szept. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azon valamit nagyon-nagyon benéztél. Maximum 6 mm az a lyuk.

"A szív átlagos átmérői: hosszúsága 150 mm, haránt átmérője 110 mm, sagittalis átmérője 90 mm, körfogata a pitvar-kamrai határon 260 mm."

2012. szept. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsi téll elnéztem 6mm
2012. szept. 13. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!