Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Feleségem 8 éve agyhártya...

Feleségem 8 éve agyhártya gyuladás, komában volt. Azota nagyon megváltozott. Kapcsolatunk is nagyon tőnkre ment, szexuális téren is. Azota semmi sem tetszik neki.15 éves fiunk van ő is látja ezeket. A szex is megszünt jó 2 éve. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 06:18
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
A feleséged bizonyára nem tehet egyikről sem. Az agyhártya gyulladás mindig hagy maga után valamit. Szerezz barátnőt, DE neveljétek fel együtt a gyereketeket. Szerintem szeretettel, mindent meg lehet oldani. Beteg embert nem szabad elhagyni, erkölcstelen cselekedet
2012. szept. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
előttem szólóhoz csatlakozom!://
2012. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontosabban mi változott meg?

Úgy érted személyiségileg?

2012. szept. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nem csak agyhártya gyuladás de más is lehet az életben ami nagyon megváltoztat. Te neked is lehet ilyen, ezt viselni kell. Én 39 évesen, egy kikcsit későn szültem a második babámat és testileg nagyon tönkrementem, gyakorlatilag teljesen inkontinens maradtam, és 43 évesen pelenkázom magam. A lányomat már 2 éves korában leszoktattam a pelusrol, de sajátmagamat nem tudom mert nem lehet. És ha hiszed ha nem igy is van szexuális életem, igaz mindég hozzá kell készülni de mégis csodálatos a párkapcsolatom.

2012. szept. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!