Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemt tudom, milyen mellem...

Nemt tudom, milyen mellem lesz, de ami eddig van az nagyon nem tetszik. Kérnék egy válasz!?

Figyelt kérdés

[link]



nem tudom,hogy rá tudtok-e kattintani,de nekem ilyen féle mellem van csak egy picit kissebbe.14 éves vagyok.mindig ilyen hülyén fog kinézni a mellem vége?ha fázom akkor nagyon szép formája van,de éltalában nagyon hülyén néz ki.


2011. jan. 14. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:

MI a frász az a kissebbe ? Azt akartad írni, hogy kissebbeN ? Mert úgy érthető.


Amúgy nem gáz az a mell, hát mégha ilyet örököltél. Ne tehetsz róla, az enyém sem a legszebb, de nem panaszkodtak rá.

2011. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Ez egyáltalán nem kicsi! Sőt ha felnőtt korodra is ekkora marad, akkor sincs semmi baj. Egy kis mellű lány is lehet nagyon szép, de a Te cicid nem kicsi már most sem!!!
2011. jan. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem néz ki hülyén! Második voltam.
2011. jan. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat. (:
2011. jan. 15. 09:33
 5/6 anonim ***** válasza:

:) Ő nem a méretét mondja, hanem a mellbimbóját. Nem?

Mert az nekem is ilyen, nem tudom el-e fog múlni :(

Mert anyukámnak nem ilyen!

12/L

2011. jan. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mell fejlődésének vannak stádiumai. A kép, amit belinkeltél, az az utolsó előtti stádium. Ilyenkor még két külön domb van. Az utolsó stádiumban pedig a mellbimbó udvara bele fog olvadni a mell kontúrjába. Ez elvileg még valamikor 18 éves kor előtt következik be, nem emlékszem, pontosan mikor. Vannak kivételek,nekik majd szülés után.
2011. jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!