Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet valamilyen fertozes?...

Ez lehet valamilyen fertozes? (tobbi lenn)

Figyelt kérdés
feherfplyasom van mar regota... menzesz meg nincs...de ha a feher folyas surrubb "anyag" van egy kis rossz illata de nem csip... az lehet fertozes? ( higeniaval nincs gond)

2012. szept. 14. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha rossz illata van, lehet fertőzés. Hány éves vagy? Még egyáltalán nem menstruálsz?
2012. szept. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem meg egyaltalan nincs menstruaciom :((( am 15 multam
2012. szept. 14. 13:47
 3/5 anonim válasza:
Szia! Nekem 14 évesen jött meg először, de majdnem pontosan egy évvel a menstruációt megelőzte a fehér folyás. Ha nem viszketsz, csíp, mar, nem túrós az állaga, nem kimondottan büdös, akkor nem hiszem, hogy gond lenne. Ha valami változás áll be a folyás mennyiségében, vagy minőségében, akkor viszont orvoshoz kell fordulni. Szerintem hamarosan nagylány leszel :)
2012. szept. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat.... hat az a hamaros eljohetne mar mert a feherfolyas kozelit a 2 evhez
2012. szept. 14. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Első vagyok. Ezeket olvasd el alaposan!

2012. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!